Jdi na obsah Jdi na menu
 


DALŠÍ PROHRA PLAŇANY A - KŠELY 6:2 (6:1)

7. 4. 2013

Ahoj pánové, tak jsem dorazil domů a zasedl jsem k psaní komentáře k dnešnímu zápasu, dokud jsou moje myšlenky čerstvé. Začal bych asi velmi podobně jako minule. Od první chvíle do nás soupeř na domácím hřišti vlétl ve velkém stylu, snažil se kombinovat, rozehrávat balóny do stran, centrovat. Prvních 10 minut se nám ještě jeho snaha podařila zastavit, ale po těchto 10 minutách měl soupeř možnost zahrávat nepřímý volný kop a ten po dobrém náběhu proměnil. Tady bych se nechvíli zaslavil a zmínil se o několika našich chybách. Ta první byla ta, že se zdi, kterou jsem chtěl postavit, mi utekli všichni hráči, a proto měl centr šanci doskákat až do prostoru, kde jen soupeř uklidil do branky. Ta druhá chyba byla v pokrytí hráče, objevil se před brankou úplně sám, to se potom dobře střílejí góly. Po této akci 1:0. Snad hned z následující akce jsme prohrávali už 2:0. Centrovaný míč si do vlastní branky srazil Dan. A velmi podobně to dopadlo po střele domácího záložníka, který napřáhl těsně za naší šestnáctkou a opět po teči Dana skončil míč v síti, 3:0. Další gól jsme dostali po sporné penaltě, které podle mého neměla být, náš faul byl ještě před vápnem, 4:0. Pak přišla naše chvíle. Prvně moc pěkně vystřelil Jirka Pazderec, ale brankáře nepřekvapil a pak se Standa nebojácně vrhl do pokutového území domácích Plaňan, obhodil si soupeře a na chvíli se ocitl před brankářem sám. Obránce zatáhl za ruční brzdu a poslal Standu k zemi. Následnou penaltu proměnil Jarda Hampl, 4:1. Vypadalo to trochu veseleji, ale ne moc dlouho. Po přímočaré akci 5:1 a za chvíli se na mě řítil opět stejný hráč, Dan ho křižoval a já jsem asi zbytečně vyrazil dopředu, výsledek 6:1. Takto naštěstí skončil první poločas. O přestávce jsme si řekli pár slov, hlavně tedy o bránění, disciplíně a o tom, abychom nedostali debakl. V druhém poločase jsme se těmito slovy snažili řídit. Soupeř zvolnil tempo, sice se pořád tlačil dopředu, ale jeho snaha už byla jen sporadická, často se o velké akce připravili v úplném závěru, ukopnutím míče nebo zaškobrtnutím. Malinko začali také zapomínat na bránění a to nám vyhovovalo. Častěji jsme se dostávali ke střele a k míči. Jednu moc pěknou střelu vyprodukoval Vojta, nebýt dobrého zákroku brankáře, mohl se Vojta radovat z gólu. Pak se na brankáře řítil Jarda Hampl, ale střelu nesklopil a branku netrefil. Zhruba v půlce druhého poločasu přišla naše chvíle. Zbyňda pěkně nacentroval na Jardu Hampla, ten se položil do střely a bylo to 6:2. Malá náplast na naše sebevědomí, chválím za pěknou akci. No a už se budu pomalu chýlit ke konci. Každý jistě velmi intenzivně čeká, jestli se tady zmíním, o mém možná jediném zákroku v tomto zápase. No, byla to paráda se takhle proletět. Soupeř si hezky naskočil na centrovaný míč a já už jsme si to jen vychutnal. Alespoň jsme se mohli něčemu zasmát.

Tak příště na Horní Kruty. To bude hodně důležitý zápas a já doufám, že ho zvládneme. Sraz je hodinu před zápasem, takže v 15.30hod. Zápas začíná ve Kšelích od 16.30hod. Čekáme hojnou účast…
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zápas

(Zbynda, 8. 4. 2013 19:49)

jednoduše řečeno jsme banda nakopů a nezasloužíme si hrát 3 třídu at si každej říká ci chce ale já si myslím že bez základů fotbalu tam polovina lidí nemá co dělat!!!

Re: zápas

(Michal, 8. 4. 2013 20:11)

Ahoj Zbyňdo, asi by nám ve 4. tříde bylo lépe, ale v tuhle chvíli to musíme dobojovat. Ano, ve 3. tříde asi nejsme nejfotbalovější, ale musíme do toho dát co jde a pokusit se tu situaci zvládnout. Já přestanu věřit až ve chvíli, kdy bude jasně, že sestupujeme a to teď ještě jasné není. Takže hlavu vzhůru a já věřím tomu, že když konečně zabodujeme tak se zvednem. před tím jsme taky vyhrávali (občas), ale hráli jsme to ti stejný lidé jako teď takže, když to šlo předtím půjde to i teď!!!

Věřím, že v sobotu vyhrajeme a nakopne nás to, ale chce to disciplínu, chuť hrát a bránit a bude to :-)

Měj se