Jdi na obsah Jdi na menu
 


HRÁČSKÁ MIZÉRIE LOŠANY - KŠELY 4:1 (1:1)

4. 9. 2016

K dalšímu zápasu jsme zamířili do Lošan. Zápas se tentokrát hrál v neděli a naší účasti se to silně projevilo. Opět jsme se dostali do situace, kdy jsme neměli koho do zápasu nasadit. Tato skutečnost ovlivnila celý zápas a pokud to tak to půjde dále, je to naprosto nehratelné. Soupeř z Lošan se hned od začátku prezentoval dobrou hrou. Výborně kombinoval a navíc ve vysoké rychlosti. O to větší překvapení pro ně muselo být, že jsme asi v 5. minutě vedli. Jirkův nepříjemný centr brankář neudržel a nejrychleji byl u míče Marvin, který otevřel skóre zápasu, 0:1. Začátek velmi slibný, ale postupně se začalo ukazovat, že udržet tento výsledek asi bude nadlidský úkol. Soupeř nás jasně přehrával a často se dostával do blízkosti naší branky. Tak do 30. minuty byla jeho snaha celkem platonická, pár centrů, nepřesných střel a uspěchaná kombinace. Nicméně nám tato snaha brala hodně sil, které nám pak chyběli při vyrovnávajícím gólu. Hráč domácího celku měl hodně času na střelu zápasu, která zapadla přímo do šibenice a ještě lízla hodní tyčku, takže krásný angličan, 1:1. Po chvíli měli Lošany slibnou standartní situaci těsně za hranicí velkého vápna. Střela jen těsně minula branku. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu, který ovšem moc dlouho nevydržel. Po centru, kdy se na rohu malého vápna sehnul někdo z našich obránců, si Roman Mencl srazil míč do vlastní branky. Smolný gól, ale platil. Pak přišla taková desetiminutovka, kdy jsme se snažili kombinovat a vyrovnat. Naše snaha byla pouze územní, ale žádnou velkou šanci nám nepřinesla. A když si kolmý centr do naší šestnáctky srazil Marvin na ruku a soupeř proměnil nařízený pokutový kop, bylo po naději na slušný výsledek. Zápas se pak jen dohrával a soupeři se podařilo ještě své vedení navýšit. Po nedůrazném odkopu Jirky Horáka, se míč odrazil k domácímu borci, který míč nastřelil na branku. Střela byla ještě tečovaná domácím útočníkem a ještě i Jirkou Pazdercem. Po tomto kulečníku zapadla do branky. Dneska jsme prohráli kvůli neúčasti několika hráčů základní sestavy a taky kvůli našim zbytečným a někdy i žákovským chybám. Soupeři jsme v podstatě góly darovali, je to škoda. Tímto bych chtěl krapánek apelovat na svědomí každého hráče. Možná si myslíte, že když na zápas nedorazíte, ty ostatní to zvládnou, jste to přece jen Vy, tak co??!! Jenže tak to není, nedorazí Vás víc a ten zbytek to pak odnese na hřišti. Trochu svědomí a lásky k fotbalu pánové, jinak to nepůjde.

Další zápas hrajeme doma, začátek zápasu v sobotu od 17 hodin. Doma přivítáme tým Rostoklat A. Martin Křivka říkal, že připraví hřiště, pomozte mu někdo z domácích prosím.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zápas

(Zbynda, 5. 9. 2016 17:19)

Dobře napsané jen trošku apelovat nestačí takže pánové každej si musí uvědomit že fotbal je kolektivní hra a navíc na vesnici kdy je každej hráč potřeba , prosit vás nebudu ale uvědomte si že když budeme takhle pokračovat celý podzim tak se jaro přihlašovat nebude takže doufám že si z toho něco vezmete. Ale i tak děkujeme všem kdo chodí poctivě ikdyž se někdy stane že člověk nemůže to se dá pochopit ale co se nesmí stát je to že na jeden zápas nepříjde 7 hráčů to můžeme rovnou zaorat hřiště!!!