Jdi na obsah Jdi na menu
 


NESPRAVEDLNOST, BEZMOC KOZOJEDY - KŠELY 4:3 (1:1)

20. 5. 2013

Vím, že příspěvky píšu co nejdříve to jde, ale já po sobotní zkušenosti namám na psaní řádnou sílu. Jsem z toho co se stalo dost špatný a možná večer se donutím něco sem napsat........

 

Tak jsem nějak přemluvil k tomu, abych sem něco naspal. V sobotu jsme z hřiště Kozojed jeli všichni hodně zklamaní. Asi jsme ani nebyli zklamaní z našeho výkonu, ale spíš ze stylu jakým rozhodčí Peška řídil toto utkání. V podstatě celý zápas se nás snažil nějak poškodit, otáčel nesmyslně všechny fauly, vhazování, rohové kopy, prostě co se dalo. Myslím, že jsme se hodně dlouho snažili, abychom ten jeho styl morálně ustáli. V prvním poločase se hrál celkem otevřený fotbal. Kozojedy se snažily nás zatlačit, ale kromě pár náznaků šancí se jim to nepodařilo. Naopak jsme to byli mi, kdo šel do útoku, po trestném koupu z cca 20 metrů, technickou střelou Honza Soročin překoval brankáře domácích. Už to vypadalo, že si do poločasu udržíme vedení, ale po jedné mojí chybě se to nestalo. Snažil jsem se co nejvíce pomoct sbírat dlouhé míče, ale tento inkriminovaný, jsem neodhadl. Poločas tedy skončil 1:1. Trochu jsem se bál, že nás ta moje chyba zlomí, ale bylo to paradoxně naopak. Po pěkném centru Jirky Pazderce a suverénního zakončení Honzy Soročina to bylo 1:2 a za chvíli bylo ještě veseleji. Rohový kop usměrnil do branky Jirka Pazderec a bylo to už 1:3. V tu chvíli soupeř naprosto nevěděl co hrát a my jsme na hřišti dominovali. Bohužel jen do 70 minuty, kdy osud zápasu vzal do vlastních rukou pan rozhodčí Peška. V této minutě rozhodčí posoudil sporný zákrok našeho obránce jako faul, tento zákrok byl metr za hranicí pokutového území, ale i přesto rozhodčí nařídil pokutový kop. To, že nereagoval na naše apely, to chápu, protože má na nás averzi, ale že nereflektoval ani to, že mu pomezní rozhodčí domácího družstva říkal, že ten faul byl za hranicí pokutového území, že neuznal ani fair play vyjádření faulovaného hráče, který mu říkal to samé, to už opravdu nechápu. Přesto na pokutovém kopu trval. Domácí tým tuto šanci proměnil 2:3. Toto nesportovní ovlivňování už psychicky neunesl Dušan a za urážky šel do kabin. Pak už se to s námi vezlo, za chvíli přišel vyrovnávací gól, hráč si potáhl míč do středu šestnáctky a technickou střelou z levé tyči vyrovnal. Poslední čtvrtý gól přišel po centru z levé strany, střela mířila do protipohybu, 4:3.

Po penaltovém výroku přišly ještě mnohé další. Jako příklad uvedu jeden. Faul zezadu, na Jirku Pazderece, který byl bez míče, ve skluzu, na kotník. Za normálních okolností automatická červená karta, psáno v pravidlech. U pana Pešky a proti týmu Kšel pouze žlutá karta. Faul byl na půlce hřiště, faulován byl hráč Kšel., to bychom asi chtěli jiného?!

Tenhle zápas mi absolutně vzal veškerou chuť do fotbalu, pořád ve vzteku, ale už s chladnější hlavou jsem napsal stížnost na toho dle rozhodčího a poslal ji do Kolína. Jednal jsem, vědom si toho, že to Kšelům nepomůže a možná spíše uškodí, ale tohle už byl vrchol. Uvidíme, co mi napíšou a jestli mi vůbec napíšou.

Každopádně musíme tu sezónu dohrát už v klidu, bez červených karet a bez problému!!! Musíme se udržet na uzdě. Jo a prý sestupují dvě mužstva. Další zápas hrajeme v sobotu proti Dobřichovu od 17 hodin, nezapomeňte taky na trénink.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zápas

(zbynda, 21. 5. 2013 19:47)

právě pro tohle nachodí lidi na fotbal a co předvádí pan Peška to je vražda českýho fotbalu a už vůbec nechápu ty pány nahoře ve svazu co to tam platěj za lidi ale na každýho člověka je nějaký přísloví a na pana Pešku zvláště!!! jestly to čte tak mu z klidem říkám nás nedostsaneš !!!!!!!!!!!!

kozojedy:kšely

(Jirka Pazderec, 20. 5. 2013 14:23)

Myslim si že když nic nenapises tak se nic neděje.Ten kdo tam byl a viděl co ten hajzl pískal tak pochopí proč nic nepsat protože na tohle utkání se hledaj špatně slova který by popsali prasečíňu pana sudího.