Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROTI PRVNÍMU BEZ BODU KŠELY - NUČICE A 0:2 (0:1)

12. 5. 2013

Tento víkend nás čekal velice těžký zápas s týmem Nučice A, který je v naší třídě na prvním místě a spolu s týmem Dobré pole soupeří o postup do okresního přeboru. Už od začátku nám všem bylo asi jasné, že proti nám stojí soupeř, který se opravdu nebojí hrát s míčem a kombinovat. Nučice byly v podstatě celý první poločas na naší půlce a tlačily nás. Výjimkou byl náznak brejku Jirky Pazderce a šance Broňka, který z dobré střelecké příležitosti netrefil branku. Jinak se daly počítat pouze šance soupeře. Nučice se tlačily do zakončení, první z vážnějších šancí přišla z naší pravé strany, objevil se přede mnou úplně volný hráč soupeře, naštěstí však bodlem trefil akorát moje rukavice. Další nebezpečná šance vznikla po centru z levé strany, míč nám proletěl celou šestnáctkou, od nás ho nikdo nezasáhl a útočníkovi, který doklouzal na zadní tyč, chybělo velmi málo na to, aby míč usměrnil do branky. Další hodně nebezpečná šance vznikla opět po centru z levé stany, kdy si na míč naskakovalo hned několik hráčů soupeře, naštěstí ten, kterému míč skočil na nohu, zakončoval v záklonu a branku netrefil. Pak následovalo pár střel, které mířili doprostřed branky, pár nepřesných centrů, ale v podstatě žádná šance. Ta přišla až těsně před koncem prvního poločasu. Do našeho vápna mířil lehký centr, Dušan ho sklepl a v té chvíli začal zmatek. Dušan si myslel, že ho chytím do ruky, já ho chytit nechtěl, protože s největší pravděpodobností by rozhodčí zapískal malou domů, ale zase jsem si myslel, že Dušan chce, abych ho levačkou odkopnul, no a výsledek, já jsem se s Dušanem srazil, k míči se dostal soupeř, nacentroval a tam už pro útočníka soupeře nebyl žádný problém dostat balón do sítě. Bohužel tohle zamrzí, 0:1. V poločase jsme si řekli pár postřehů, krapánek jsme se namotivovali a na druhou půli. Ta začala stejně jako skončila ta první, tlakem soupeře, opět se hnal do branky, snažil se zakončit, což se mu povedlo. Po centru z levé stany, nám útočník soupeře vsítil druhý gól. Ten jde na vrub Petra Smolného, protože to byl jeho hráč a on ho v tomto kritickém prostoru nechal sám. Pak přišla docela slibná naše šance. Po pěkné kombinaci se Michal Šolín ocitl před brankářem soupeře úplně sám, ale míč mu bohužel utekl. Nám nezbývalo nic jiného než se tlačit dopředu, soupeř toho využíval k rychlým brejkům. Měl jich hned několik, ale často až nesmyslně kombinoval, střely tlačil nahoru mě do rukavic, přestřeloval z vyložených šancí branku, trefoval mě nebo naše obránce. My jsme se také dostali k několika slibným šancím, tu největší měl asi Jirka Pazderec, šel sám na brankáře, chtěl míč poslat podél jeho nohou, ale brankář jeho úmysl vystihnul. Pak měl pěknou střelu Petr Smolný, opět ji zlikvidoval brankář, na centr Vojty si pak naskakoval Dušan, ale branku netrefil. Nakonec už branka nepadla a stav zůstal 0:2. Je to škoda, ale nemáme se za co stydět, odvedli jsme kus práce, bojovali jsme proti soupeři i proti terénu, který byl hodně promáčený a plný posekané trávy.

Zatím ještě neznáme všechny výsledky ostatních mužstev, ale co je jistě je to, že příští zápas hrajeme na hřišti Kozojed, v sobotu od 17 hodin.

A ještě info o ostatních výsledcích. Horní Kruty i Zásmuky B prohráli a navíc přístí kolo hrajou proti sobě, i když jeden z nich vyhraje ten druhý zůstane na stejném počtu bodů. Pokud se nám podaří plně bodovat v Kozojedech, byly bychom už jen bod nebo dva od některého ze soupeřů a to je hodně hratelné!!! Kluci šance je a musíme ji využít!!! Jinak to nevidím!! Navíc už nás možná posílí Radim Jírovský, registraci už bude mít asi vyřízenou, bude hrát i Dygi. Na hrot dáme jeho a Jirku a to by mohlo vyjít!!! Musíme to dát!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

?

(Koudy, 12. 5. 2013 23:51)

Zbyndo,kde sou ty body :-----) tak snad příště v Kozojedech.Mimochodem Tuchoraz B - Kozojedy 7:0 !! :---)