Jdi na obsah Jdi na menu
 


TŘETÍ PROHRA V ŘADĚ ROSTOKLATY B - KŠELY 1:0 (1:0)

14. 5. 2014

Hlásím se s dalším příspěvkem. Další zápas jsme tentokráte sehráli během nedělního odpoledne na hřišti Traverzy Rostoklaty. Vzhledem k dobrým výkonům v minulých zápasech jsme všichni očekávali, že se nám tyto výkony podaří zopakovat. Už od začátku zápasu bylo ovšem patrné, že do dnešního zápasu jsme nenastoupili zrovna v dobré formě. Nejistota v zadních řadách byla více než patrná. Svými chybami jsme nabízeli soupeři často vyložené příležitosti, které soupeř nevyužil pouze z důvodu jeho vlastní nemohoucnosti proměňovat šance a také díky pár mým zákrokům. Z výčtu uvedu, hlavičku po rohovém kopu, která jistě měla gólové parametry, dále střelu z hranice šestnáctky, samostatný nájezd z 5 minuty a ostatní. Po jedné z našich chyb měl soupeř mega šanci, kterou jsem se štěstím chytil, ale následně Petr Smolný nesmyslně fauloval hráče v šestnáctce, po tomto faulu následovala penalta, kterou soupeř s přehledem proměnil. Zbytečný a nesmyslný faul v rohu šestnáctky. My jsme se snažili soupeřovu obranu překonávat převážně dlouhými nákopy, které k naší smůle končily až u soupeřova stopera nebo brankáře. Mezihra nám nějak moc nešla, vepředu nám chyběla síla v osobních soubojích, nedokázali jsme udržet míč. Největší šanci měl Jirka Pazderec, který nebezpečně pálil těsné zpoza šestnáctky, ránu zblokoval brankář domácích a míč, který i tak mířil do branky, výbornou reakcí vyrazil kapitán domácích. Další šanci jsme si v prvním poločase nevytvořili a tak skončil poločas 1:0 pro hráče Traverzy. Do druhého poločasu jsme udělali malou změnu. Jirka Pazderec se posunul dopředu, Dušan Psutka na stopera. Naše hra se mírně zkvalitnila, ale nějaké vyložená šance nepřicházela. Musím říct, že zejména naše levá strana neměla moc dobrý den. Soupeř se začal trochu více soustředit na bránění a pouštěl se převážně do rychlejších protiútoků, po jednom samostatném mohlo být rozhodnuto, ale po mém zákroku se kopal akorát roh. Další vážnější šanci už si soupeř nevytvořil a ani mi jsme už neměli šanci vsítil gól. Největší polo šanci měla dvojice Vojta s Jirkou, ale ani jeden nedokázal míč dostat do branky. Vzhledem k množství šancí soupeře, zejména v prvním poločase byl pro nás výsledek milostivý.

Příště hrajeme doma proti poslední Chotuticím, a i když je soupeř poslední, není radno ho podceňovat. Zápas začíná v sobotu od 17 hodin.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zapas

(zbynda, 15. 5. 2014 10:48)

Hroznej zapas ze zakovskejma chybama !!!

Re: zapas

(messi, 16. 5. 2014 15:12)

Tak zase zpátky do žáků, ale někteří musíte s mnoho kg dolů a přesto se najdou tací, že se to nenaučí. Je to marný, je to marný, je to marný.