Jdi na obsah Jdi na menu
 


VYTOUŽENÁ VÝHRA NEPŘIŠLA - KŠELY - HORNÍ KRUTY 1:1

13. 4. 2013

Tak se mi těžce začíná, protože od dnešního zápasu jsme asi všichni očekávali 3 body, které bohužel nepřišly. No, ale popořadě. Na začátku zápasu jsem měl konečně pocit, že nehrajeme druhé housle. Dávali jsme si balóny, v obraně jsme hráli velmi svědomitě, snažili jsme se útočit a nebáli jsme se hry jeden na jednoho. Nicméně první velké šance měl soupeř. Pokaždé při zahrávaném rohu z naší levé strany. Centrovaný míč se dvakrát za sebou točil do branky, ale s Martinem, Dušanem a se mnou za zády jsme tyto těžké chvilky zvládli a mohli svoji snahu vrhnout do útoku. První velká šance přišla po Jardově hlavičce, brankář neodhadl centrovaný míč, Jarda ho přeskočil a namířil hlavou míč do sítě. Bohužel míč za brankovou čáru nedoputoval, soupeřův stoper jej vykopl asi 20 centimetrů před čárou. Další velkou šanci měl Standa, vtrhnul do velkého vápna na propadnutý míč, trochu ho zradil terén, míč mu vyskočil a tak měl brankář celkem lehkou práci a střelu vyrazil na roh. To už jsem si říkal, že ten gól snad nedáme, naštěstí jsem se pletl. Jarda měl reparát tentokrát nohou a pěknou křížnou střelou otevřel skóre, 1:0. Takhle skončil i první poločas. O poločase jsme si řekli, že o tenhle zápas a o ty důležité body nepřijdeme. No, ale začátek druhého poločasu o tom nenapovídal. Hráli jsme laxně, nepřesně, čekali jsme až nás soupeř zatlačí a začne přehrávat. To netrvalo dlouho a na naši branku se valil jeden útok za druhým, zpočátku si Kruty žádnou velkou šanci nevytvořily, ale rozhodně drželi míč na svých kopačkách a na naší půlce hřiště, což nám rozhodně nevyhovovalo. Krapánek naděje na změnu herního stylu přinesla asi 20 minuta druhé půle, kdy Jarda pěkně vystřelil, míč hopsal po brankové čáře, ale za ní nepřešel. Po této akce jsme se zase uchýlili k defenzivě, šance soupeře přibývali, první z nich gólem neskončila, střela mířila přímo do mých rukavic, po ní nesledovala další, před útočníkem soupeře se otevřela dálnice až k naší brance, řítil se na mě úplně sám, udělal mi kličku a pak celkem z ostrého úhlu vsítil gól, 1:1. To nás hodně opařilo a na chvíli jsme na hřišti byli bezradní, bál jsme se, že neudržíme ani ten nerozhodný stav. Naštěstí jsme se krapánek oklepali a nerozhodný stav jsme udrželi. Mohli jsme ještě vyhrát, ale střela Jardy mířila doprostřed branky.

Tenhle zápas jsme měli vyhrát, to víme všichni, ale teď nám nezbývá nic jiného než zabojovat v příštích zápasech. Další zápas se hraje na hřišti Peček, v neděli 21. 4. Od 17 hodin, sraz v Pečkách je v 16.15 hod
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Skvělý! :)

(Honza, 1. 6. 2013 11:25)

Pěkně napsaný! ;) Škoda že se to nepovedlo :(( Jo koukám že máte podobný zájmy jako lidi na stránce http://ceskecyklotrasy.cz/ :) Myslim že by jste si tam s nima skvěle rozuměli :))