Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z VENKU BEZ BODU - PEČKY - KŠELY 4:2 (2:1)

22. 4. 2013

Bohužel musím začít tento komentář nepříjemnou zprávou. To, že jsme prohráli, víme všichni, ale co je ještě nepříjemnější je to, že Kruty doma neztratily a pro mě celkem s očekáváním vyhrály nad Dobřichovem 2:1. Pojďme k našemu zápasu. Tento víkend jsme dorazili na hřiště Peček. Bohužel většina z nás nedokázala ani dorazit včas, takže naše renomé bylo dáno již před zápasem, kdy jsme na hřiště nastoupili necelých pět minut před zápasem a do zápasu jsme se vrhli bez pořádného rozcvičení. No, ale to jen okrajově, pro příště snad dorazíme na zápas včas. Začalo se celkem pozvolna, tentokrát nás soupeř ani moc nezatlačil. Měl sice herní převahu, dobře kombinoval, ale k nějaké vyložené šanci se nedostal. Během prvním 15 minut měly Pečky tři slabší střely, které mi moc problému neudělaly. Změna přišla zhruba ve 25 minutě, kdy Petrovi a Petrovi utekl levý záložník, nacentroval před branku a tam stál naprosto osamocený útočník soupeře a bez problémů hlavou zavěsil, 1:0. Tohle je náš velký problém, špatně si obsazujeme hráče, kteří jsou blízko branky, těch gólů co jsme z těchto chyb dostali, už bylo celkem hodně! Chvíli se hrálo ve středu hřiště s několika náznaky našich šancí, které jsme bohužel nedotáhli ke konci. Po jedné takové málem Jarda Hampl získal nominaci do Národního divadla, za ukázkový skok plavmo :-). Po této pasáži opět udeřil soupeř, zleva se na mě osamocen řítil levý záložník, jeho kličku jsem ještě stačil alespoň trochu zblokovat, dorážku zase zneškodnil Dušan, ale tou druhou už soupeř možná krapánek natrhnul síť, 2:0. To už to s námi zase vypadalo zle, ale naštěstí těsně před poločasem, hezkou střelou z přímého kopu zkorigoval poločasový výsledek Honza Soročin. O poločase jsme si řekli, že vydržíme tak do 70 minuty a pak zkusíme výsledek srovnat, tedy za předpokladu, že nedostaneme gól. Tento plán jsme nedodrželi, protože už v 60 minutě to bylo 3:1. Gól dal střídající útočník, který si před Honzou Soročinem zasekl míč a levou nohou poslal míč do branky. Ještě jeden střídající hráč se zapsal na listinu střelců. Po minutě na hřišti doklepl přihrávku námi neoblíbeného pana rozhodčího, který nás slušně zařízl v Tuklatech. Nutno podotknout, že nás tam bylo asi 5 na dva a stejně jsme to neubránili. Střelec čtvrté branky byl opět úplně sám před odkrytou brankou. To už to vypadalo hodně špatně, ale ještě jsme se vrhli do útoku, hezký roh zakončil super střelou Jirka. Chybělo jí jen to, aby skončila v brance, ale brankář Peček byl proti. Ještě jsme se pokusili soupeře zatlačit. Výkopem jsem našel Jardu Hampla, ten to zatáhl na levou stranu vápna, nacentroval na Petra Smolného, ten byl faulovaný a kopala se penalta. Na penaltu se postavil Jarda Hampl a bez problému zavěsil, 4:2. Toto byl i konečný výsledek. Vzhledem k tomu v jaké jsme opět nastoupili sestavě si myslím, že výsledek nebyl tak špatný, ale je to prohra, která nás zase o kousek posunula k sestupu :-(.

No, příští zápas hrajeme doma v sobotu proti Jevanům od 17 hodin. Sraz bude hodinu před zápasem, tedy v 16 hodin!!! Pokuste se dorazit i na trénink, bylo by to fajn, bez tréninku to moc nejde.

Ještě info, prst mě pořád pekelně bolí, natekl, zmodral, zezelenal, takže uvidíme, když tak bych navrhoval, aby šel Dušan do branky a já někam do pole, i když já v poli rozhodně nebude žádná výhra…

Ještě jsem chtěl přidat jedno info. Při pohledu na tabulku a následující zápasy se mi chce říct, že ještě nic není ZTRACENO, POŘÁD JSME VE HŘE. Vím, že je to podmíněno výsledky, ale musíme věřit, že ty příjdou, třeba hned teď proti Jevanům, které jsem venku bez rozhodčího, jak známo, poloviční. Prostě musíme VĚŘIT!!!!!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář