Jdi na obsah Jdi na menu
 


DĚTSKÝ DEN 4. 6. 2017

5. 6. 2017

Máme za sebou další společnou akci, která byla organizovaná pod záštitou MÚ Kšely a našeho klubu. Společně jsme zorganizovali dětský den, kterého se účastnila slušná skupinka našich dětí. Hezky jsme si zaskotačili, zasoutěžili a každé dítko od nás obdrželo zaslouženou odměnu. Zpříjemnění akce určitě byla účast koníku od Lídy Šplíchalové a radost nám nevzal ani déšť, který nás v průběhu akce zlobil. Na závěr nezbývá nic jiného než všem zúčastněným moc poděkovat za účast a všem, kteří vynaložili energii a čas na přípravu akce moc poděkovat. Za náš klub se již velmi těšíme na další dětský den, který, jak doufáme, bude stejně tak vydařený jako ten letošní. 

Všem moc děkujeme, Váš TJ PODLIPAN KŠELY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář