Jdi na obsah Jdi na menu
 


31. 5. 2014 KŠELY + TELEGRAF + KARAMEL + HOSTÉ | večírek jak má být, stavte se a oslavíme to vééélmi .

15. 5. 2014

Dobrý den všem nadšencům kšelského fotbalu a také všem ostatním příznivcům. Srdečně Vás zveme na unikátní a jedinečnou akci konající v naší vesnici.

Jedná se o koncert pod širým nebem, který se uskuteční dne 31. 5. 2014 na travnaté ploše za obchodem.

Oficiální pozvánku na tuto akci jsem našel na stránkách http://www.roxor-heavy.cz/koncerty/ a níže Vám ji přikládám a prosím všechny, aby tuto informaci rozšiřovali dál a dál tak, aby k nám do vesnice dorazilo co nejvíce diváků.

Čekají nás úžasné, mnohonásobné oslavy narozenin hudebníků i počtu vystoupení spřáteleného a velice oblíbeného TELEGRAFU!!!!!

31.5. Velké společné kulatiny Telegraf 2500 vystoupení od vzniku kapely, Viktor Szita 55. Zdeněk Červinka 55. Petr Bašus 60. a 40let na podiu. Na společných kulatinách vystoupí Roxor akusticky, Infinity nová kapela našeho bývalého člena a kamaráda a oslavence Viktora Szity - složená z ostřílených rockerů, kteří působili v kapelách Rotor - Reaktor - Iras - Telegraf a dalších. Ve složení klávesy zpěv Viktor Szita, sólová kytara zpěv Marcel Sixta, kytara zpěv Zdeněk Červinka, basová kytara Ota Kouřík, bicí Milan Pavlovič. Viktor bude hodně v pernamenci, protože bude hrát a zpívat také celé vystoupení s Telegrafem. Dále vystoupí Karamel s Petrem Čejkou a hosté někteří bývalí členové. A s Telegrafem také vystoupí výborná zpěvačka Dargis. Místo konání - Kšely u Českého Brodu staré hřiště. V případě katastrofálního počasí akce proběhne v motorkářské restauraci u Doubravů v Chráštanech u Českého Brodu. Srdečně Vás na tuto ojedinělou akci zveme. Rocku zdar. TELEGRAF

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář