Jdi na obsah Jdi na menu
 


Účast na tréninku byla mizivá!!!!!

16. 2. 2013

Nazdarek pánové, upřímně jsem zklamaný z dnešní účasti na treninku. Přišlo nás pouze 5!! Omluvili se pouze dva a to Jerry a Zdeněk Hampl. Zbytek se vůbec neozval :-( O některých máme zprávu, že raději vysedávají v hospodě do pozdních ranních hodin než, aby šli na trénink. Je to trochu smutné a doufám, že se zamyslíte a příště nás přijde více. Další trénink je v sobotu 23. 2. 2013 od 13 hod. Důvodem posunutí tréninku je Valná hromada, která začíná od 17 hodin. Všichni přijdtě. M.M.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

trénink

(zbynda, 16. 2. 2013 18:45)

Zdarec Míšo já si osobně myslím že to jiný nebude do tý doby než se pánové chytnou za nos a budou chtít s touhle situací něco udělat. Pražákům jsem psal osobně a dopadlo to tak že né že nepřišli na trénink ale neobtěžovali se ani odepsat to je hloupost největšího zrna! no co sezona bude zas o tom jakou budou mít formu ty v uvozovkách debilové kterým není jedno jak dopadne fotbal ve Kšelých!!!!

Re: trénink

(Michal, 17. 2. 2013 13:56)

Ahoj Zbyňdo, no já si taky myslím, že to asi také jiné nebude, ač mě to teda mrzí :-( Je blbý, že se někteří neobtěžujou ani odepsat. Je to každopádně nefér vůči těm, kteří celkem poctivě trénujou a pak budou doplácet na špatnou fyzičku těch ostatních. My jsme si dobře zatrénovali. Dali jsme si běh až ke státovce, pak nějaké sprinty a na závěr schody. Byla to fajn hodinka. Snad nás v sobotu bude více. Měj se M.