Jdi na obsah Jdi na menu
 


UKONČENÍ ČINNOSTI MLADŠÍCH ŽÁKŮ

24. 3. 2014

Dobrý den všem rodičům, příznivcům i malým členům našeho týmu mladších žáků,

Bohužel následující řádky se mi nebudou psát lehce, ale jinak to nejde.
 
Na základně osobního rozhovoru s většinou z Vás, jsme se rozhodli, že náš tým mladších žáků zrušíme a již nenastoupit k jarní části sezóny. Důvodem je to, že k odehrání soutěže nemáme dostatečně široký kádr. Je nás zkrátka málo :-((. Tento problém jsme řešili již na startu podzimní části, kde jsme náš tým dali dohromady jen taktak. Bohužel 5 z Vás již fotbal u nás ve Kšelích hrát nechce a náhradu za tyto děti jsme nesehnali. 
 
Věřte mi, že mne to mrzí mnohonásobně. Věnoval jsem družstvu mladších žáků mnoho času a úsilí, které mi družstvo částečně vracelo svými fotbalovými pokroky. 
 
Pokud budou děti chtít pokračovat v jiném týmu, velice ochotně Vám pomůžeme zařídit potřebné dokumenty. Prosím informujte mne.
 
Chtěli bychom Vám také nabídnout sportovní činnost na území naší obce. Jedná se družstvo SDH (Sbor dobrovolných hašičů), které by do svého kolektivu rádo přijalo několik sportovně založených děti. Na požádání Vám zašlu kontakt na pana Hýnu, který se o družstvo SDH Kšely stará. 
 
Velice Vám za celý náš kolektiv děkuji za Vaši ochotu a pomoc.
 
S přáním hezkého dne
 
Michal Malý
TJ PODLIPAN KŠELY - předseda, trenér