Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

10. 5. 2013

Dobrý den všem příznivcům, hráčům, funkcionářů a všem, kterým o kšelský fotbal alespoň trochu jde. Ve čtvrtek 9. 5. 2013 projednávala disciplinární komise náš prohřešek, který se udál v zápase proti Jevanům. Neuváženě jsme do zápasu nasadili hráče, který nastoupil neoprávněně. Tato situace vznikla z flustrace nad počtem hráčů, kterých máme opravdu zoufale málo, také z nespokojeností nad výsledky, kterých dosahujeme a jiných s tím souvisejících skutečností. Tato věc rozhodně nebyla správná a taky si za ni poneseme odpovědnost. Disciplinární komise nám udělila tyto tresty.

182/13 DK trestá oddíl kopané Podlipan Kšely pokutou 2000,- Kč dle čl. 7 příl. 2 a čl. 6 DŘ. Pokuta je splatná do 15 dnů ode dne doručení.

Dále DK trestá:
Pazderec Jiří – zákaz výkonu funkce kapitána na 6 měsíců nepodmíněně

Šafra Pavel - zákaz výkonu funkce vedoucího mužstva na 6 měsíců nepodmíněně

Tyto tresty jsou pro nás poučením a věříme, že se tato situace již nestane.

Disciplinární komise nám také vzkazuje, že si již nemůžeme dovolit podobných prohřešků, ba i jiných, například v podobě červených karet za řeči vůči výrokům rozhodčího, za nebezpečné fauly, rozpory mimo hřiště a podobně. V případě, že nějaké takové to prohřešky spácháme, budou tresty daleko vyšší.

Proto všechny žádáme o to, aby se chovali tak, aby žádný z výše uvedených prohřešků nespáchali.

Váš TJ PODLIPAN KŠELY